نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: دوستم بهم خیانت کرد...

606
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42906
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Exclamation دوستم بهم خیانت کرد...

سلام من با یکی تو فضای مجازی ۶ ماه دوست بودم و دردودلامو بهش میگفتم...یه مدت دوستم همش طفره میرفت واسه همین بهش شک کردم رفتم از یه مشاور توی همین سایت کمک گرفتم اون گفت احتمالا داره بهت خیانت میکنه و منم رفتم رک ب دوستم گفتم میخوام کات کنیم دوستم عصبانی شد و باهام دعوا کرد و بهم متلک انداخت من سعی کردم از حرفاش چشم پوشی کنم و با مهربانی جوابشو بدم اخرم اون دیگه بعد اونروز بهم پیام نداد و تو بیوگرافیش بهم تیکه مینداخت و میگفت از رفتنت خوشحالم ایکاش زودتر میرفتی و ازت نفرت دارمو اینا...من اخر عصبانی شدم گفتم چرا اینکارو میکنی گفت همه رازاتو به دشمنات لو دادم و من خیلی ناراحت شدم....یسری از موارد زندگی شخصیمو دشمنم بهم گفت ک حتی دوستمم نمیدونست(یبار هک شده بودم) بعد گفتم از همتون شکایت میکنم و همشونو بلاک کردم...و الان دارم دیوونه میشم چون نمیخوام بخاطر یه سوء تفاهم مسخره خانوادم وارد دادگاه و این موارد بشن....تروخدا کمکم کنین خیلیییی ناراحتم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : دوستم بهم خیانت کرد...

نقل قول نوشته اصلی توسط iliya1399 نمایش پست ها
    سلام من با یکی تو فضای مجازی ۶ ماه دوست بودم و دردودلامو بهش میگفتم...یه مدت دوستم همش طفره میرفت واسه همین بهش شک کردم رفتم از یه مشاور توی همین سایت کمک گرفتم اون گفت احتمالا داره بهت خیانت میکنه و منم رفتم رک ب دوستم گفتم میخوام کات کنیم دوستم عصبانی شد و باهام دعوا کرد و بهم متلک انداخت من سعی کردم از حرفاش چشم پوشی کنم و با مهربانی جوابشو بدم اخرم اون دیگه بعد اونروز بهم پیام نداد و تو بیوگرافیش بهم تیکه مینداخت و میگفت از رفتنت خوشحالم ایکاش زودتر میرفتی و ازت نفرت دارمو اینا...من اخر عصبانی شدم گفتم چرا اینکارو میکنی گفت همه رازاتو به دشمنات لو دادم و من خیلی ناراحت شدم....یسری از موارد زندگی شخصیمو دشمنم بهم گفت ک حتی دوستمم نمیدونست(یبار هک شده بودم) بعد گفتم از همتون شکایت میکنم و همشونو بلاک کردم...و الان دارم دیوونه میشم چون نمیخوام بخاطر یه سوء تفاهم مسخره خانوادم وارد دادگاه و این موارد بشن....تروخدا کمکم کنین خیلیییی ناراحتم

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

باتوجه به گزارش فعلی شما مدرکی قابل استنادی در دست نداشتین که دال بر خیانت دوست شما باشه
    پس با این وجود دوست شما حق داشته ناراحت بشه

مورد بعدی اینکه ممکنه دوست مجازی شما به خاطر دلایلی شخصی و مشکلات فردی گنجایش گوش دادن به مشکلات ودردل های شما رو نداشته بنابر این از شنیدن این دست سخن های شما طرفه میرفته

دلیل شما از اینکه ایشون بهتون خیانت کرده چیه ؟

یکی از دلایلی که میتونه باعث بشه دوست مجازی شما بهتون عنوان کنه که بله بهت خیانت کردم و راز هاتو به دوشمنات گفتم اینه که از رفتار شما ناراحت شده ( رفتار شما براش حالت وسواس داشته ) بنابراین میخواسته در واکنش به رفتار شما انتقام گرفته باشه !

آیا برای تخلیه فشاری که در لحضه ی مجادله لفظی با دوستتون روی خودتون احساس میکردین گفتین شکایت میکنم یا واقعا چنین قصدی دارین ؟
    اگر فقط به خاطر تخلیه عصبانیت اون حرفو زدین که الان هم میتونید از حرفتون منصرف بشین

اما اگر نه ! و واقعا قصد شکایت دارین باید بهتون بگم فقط میتونید مراتب قانونی رو طی کنید تا کسی که شمارو هک کرده مشخص بشه و تبعات قانونی رو شامل بشه و اگر نه از دوستتون که نمیتونید شکایت کنید !

شکایت به خاطر اینکه ادعا کرده با دشمنتون در ار تباط بوده بدون مدرک قابل استناد نیست ! پس از چی میخوای شکایت کنی ؟

احتمال میدی این دوست مجازی با شخصی که شمارو هک کرده در ار تباط باشه؟
    ویرایش توسط Saltanat : 02-19-2020 در ساعت 09:08 PM

3. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)